Sklep fotograficzny Fripers.pl / Sposoby płatności

Sposoby płatności - Sklep fotograficzny Fripers.pl

Oferujemy kilka form płatności. Wybierz odpowiednią dla swoich potrzeb.
 
Gotówka (na miejscu)

Swoje zamówienie możesz opłacić gotówką w naszym salonie w Łodzi.
Płatność kartą (na miejscu)

Odbierając zamówienie w naszym salonie w Łodzi możesz płacić również kartą płatniczą.
Akceptujemy karty płatnicze Visa oraz MasterCard.
Płatności mobilne (na miejscu)
Przy okazji zakupów w sklepie stacjonarnym, lub podczas odbioru zamówienia ze sklepu internetowego honorujemy także płatności mobilne: Apple Pay, Google Pay oraz Blikiem.
 
Za pobraniem

Jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapłacić przy odbiorze - Kurier przyjmie płatność w gotówce dostarczając Ci paczkę. Koszt usługi zostanie doliczony do kosztów transportu zgodnie z obowiązującym cennikiem. Maksymalny koszt wysyłki za pobraniem to 50zł - w przypadku przekroczenia tej kwoty, zamówienie z wybraną metodą płatności za pobraniem nie zostanie zrealizowane.
Maksymalna kwota pobrania wynosi 5 000 PLN. Jeżeli wartość zamówionego towaru przekracza tą kwotę, a istnieje taka techniczna możliwość - podzielimy zamówienie na dwie przesyłki.
 

Przelew na konto bankowe

Towar wysyłamy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Czas tej operacji zależy od sesji w banku - wpłata może pojawić się u nas dopiero następnego dnia roboczego po dokonaniu przelewu. W przypadku przelewu z tego samego banku pieniądze są na naszym koncie się w ciągu kilku minut.

Nasz numer konta bankowego:
PKO BP: 34 1020 1068 0000 1202 0370 8740 dla przelewów w złotówkach
PKO BP: PL 25 1020 1068 0000 1102 0370 8757 dla przelewów w Euro (For international transfers in EUR)

BIC/SWIFT CODE: BPKOPLPW

 
imoje

Za swoje zakupy możesz zapłacić przez platformę imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK, karty oraz innowacyjny sposób zakupów online 'Kup teraz, zapłać w ciągu 21 dni' z Twisto. imoje to pierwsze bankowe płatności online w Polsce. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla wszystkich klientów, niezależnie od banku w jakim posiada się konto.
Więcej o imoje można przeczytać na https://imoje.pl/.
 
Twisto

Twisto to innowacyjna metoda zakupów on-line, która łamie dotychczasowe standardy! Pozwól sobie na zakupy bez ryzyka zamrożenia swoich pieniędzy do czasu aż produkt zostanie doręczony do Ciebie - Twisto pokryje należność za Twoje zamówienie, a Ty możesz spłacić swoje zobowiązanie bez odesetek w ciągu aż 21 dni.
Więcej informacji o Twisto znajdziesz tutaj: https://www.twisto.pl.

Zakup z Twisto możliwy do maksymalnie do kwoty 800 PLN, natomiast wysokość przyznanego limitu zależna jest od indywidualnej oceny.
Rozwiń i przeczytaj więcej

Zakupy na raty

Oferujemy możliwość opłacenia zamówienia w jednym z systemów ratalnych lub Santander Consumer Bank S.A. Ta opcja płatności dostępna jest dla klientów z Polski.
>> Więcej informacji o ratach


Minimalna kwota zamówienia w systemie e-raty Santander: 100 zł

Leasing w LeaseLink

Wskaż, co chciałbyś kupić do swojej firmy lub wklej link do e-sklepu, a my zapłacimy za Ciebie. Już teraz odbierz zakupy i zarabiaj ? skorzystaj z leasingu lub pożyczki leasingowej i odpisuj opłaty w koszty firmy.
>> Więcej informacji o leasingu
 
 
Bon wartościowy Fripers.pl

Jeżeli jesteś w posiadaniu kuponu rabatowego lub bonu upominkowego z zadeklarowaną wartością wpisz jednorazowy kod w odpowiednie pole (znajdziesz je w koszyku zakupowym nad wybranymi produktami). Nastąpi natychmiastowa weryfikacja kodu, a suma Twojego zamówienia zostanie pomniejszona o odpowiednią kwotę (jeśli Twój kod nie działa, sprawdź czy nie minęła jego data ważności i upewnij się, że nie został już użyty - w innym przypadku skontaktuj się z naszym BOK)

Jeżeli robisz zakupy w naszym salonie w Łodzi - przekaż bon/kupon sprzedawcy. Różnicę możesz dopłacić gotówką lub kartą płatniczą.

>> Szczegółowy regulamin bonów i kuponów rabatowych