Sklep fotograficzny Fripers.pl / serwis

Serwis - Sklep fotograficzny Fripers.pl

Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny sprzętu dostępnego w naszym asortymencie
Zgłoszenie naprawy
Zgłoszenie sprzętu do naprawy odbywa się przez dostarczenie go do siedziby sklepu osobiście lub drogą pocztową/kurierem wraz z wypełnionym przez klienta formularzem na adres podany na dole strony.

>> Pobierz formularz zgłoszenia do naprawy
Koszty transportu
Koszt dostarczenia sprzętu do serwisu pokrywa klient. Zwrot sprzętu objętego gwarancją odbywa się na koszt serwisu. W przypadku napraw nie objętych gwarancją klient ponosi koszty zwrotu sprzętu (20 zł przesyłka paczką kurierska)
Wycena i koszty naprawy
Każda usługa serwisowa wyceniana jest indywidualnie w ciągu 2-3 dni roboczych od dostarczenia przedmiotu naprawy do naszego serwisu. Kosztorys naprawy wysyłamy do klienta wiadomością e-mail.
Po akceptacji klienta przystępujemy do naprawy.
Sprzęt odsyłamy po zaksięgowaniu wpłaty za usługę. W szczególnych przypadkach wysyłamy sprzęt za pobraniem (za dodatkową opłatą - zgodnie z obowiązującym cennikiem).
Czas realizacji usługi
Maksymalny czas naprawy gwarancyjnej i pogwarancyjnej wynosi 14 dni. Dokładamy wszelkich starań, aby czas ten był możliwie najkrótszy (zazwyczaj 2-3 dni). W szczególnych przypadkach (np. gdy niezbędne jest ściągnięcie części zamiennych) czas naprawy może ulec wydłużeniu, o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
Pytania?
Kontakt z serwisem:
Łódź, Pomorska 41
(+48 42) 239 41 77
sklep@fripers.pl