Sklep fotograficzny Fripers.pl / Video / Akcesoria do GoPro / Zestaw Sport Camera Mounts Kit XL RedLeaf do GoPro, RedLeaf i podobnych
Pełny opis produktu

Uniwersalny zestaw precyzyjnie wykonanych akcesoriów montażowych do kamer sportowych. Pozwala na umieszczenie Twojej kamery w dowolnym położeniu, niemal na każdej powierzchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji i solidnemu wykonaniu ekstremalne filmowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Ty działasz, my dbamy o Twoją kamerę! Sport Camera Mounts Kit XL przeznaczony jest zarówno do kamer z mocowaniem GoPro jak i wszystkich urządzeń wyposażonych w standardowy gwint 1/4” (m.in. kamery Sony, JVC, Drift i aparaty fotograficzne).

 

W skład zestawu XL wchodzą:

  • Cztery przeguby, które zmontowane w dowolnej konfiguracji pozwalają ustawić kamerę w dogodnym dla Ciebie położeniu (2x równoległe, 2x prostopadłe).
  • Komplet sześciu podpór, w tym:
  • 4 podpory przyklejane o różnym kształcie (2x prostokątne, 2x owalne). W zestawie 10 podklejek,
  • podpora zaciskowa sztywna do montażu na elementach profilowanych (kierownice, relingi itp.),
  • podpora zaciskowa na pasku (w zestawie 2 wytrzymałe paski o długości 45cm z klamrą zaciskową i możliwością połączenia) do montażu na elementach owalnych o nierównej powierzchni bądź dużej średnicy (maks. 80cm).
  • Szybkozłączka – jednym ruchem pewnie wpinasz kamerę w podporę.
  • Adapter na gwint statywowy (1/4”), pozwala połączyć akcesoria montażowe z wieloma kamerami (m.in. Sony, JVC, Drift) i aparatami fotograficznymi. 
  • Ramie teleskopowe 70 cm. Wysięgnik pracujący w zakresie 22cm – 70cm. Umożliwia wykonywanie ujęć z dalszej perspektywy. Wyposażony w mocowanie GoPro oraz przejściówkę na standardowe mocowanie statywowe (1/4”). Wewnętrzny gwint w rękojeści pozwala umieścić wysięgnik na statywie.
  • Klucz do śrub GoPro.

 

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Brak opinii - bądź pierwszy.

RedLeaf
Zestaw Sport Camera Mounts Kit XL
RedLeaf do GoPro, RedLeaf i podobnych
Kod produktu: VK-RF-KITXL
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Uniwersalny zestaw precyzyjnie wykonanych akcesoriów montażowych do kamer sportowych. Pozwala na umieszczenie Twojej kamery w dowolnym położeniu niemal na każdej powierzchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji i solidnemu wykonaniu ekstremalne filmowanie jest jeszcze przyjemniejsze.

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:118.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta