Sklep fotograficzny Fripers.pl / Video / Akcesoria do GoPro / Zestaw mocowań Sport Camera Mounts RedLeaf do GoPro, RedLeaf i podobnych
Pełny opis produktu

Zestaw Sport Camera Mounts Kit L - uniwersalny zestaw precyzyjnie wykonanych akcesoriów montażowych do kamer sportowych. Pozwala na umieszczenie Twojej kamery niemal na każdej powierzchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji i solidnemu wykonaniu ekstremalne filmowanie jest jeszcze przyjemniejsze. Ty działasz, my dbamy o Twoją kamerę! Sport Camera Mounts Kit L przeznaczony jest zarówno do kamer z mocowaniem GoPro jak i wszystkich urządzeń wyposażonych w standardowy gwint 1/4” (m.in. kamery Sony, JVC, Drift i aparaty fotograficzne).

 

W skład zestawu L wchodzą:

  • Cztery przeguby, które zmontowane w dowolnej konfiguracji pozwalają ustawić kamerę w dogodnym dla Ciebie położeniu (2x równoległe, 2x prostopadłe).
  • Komplet podpór, w którym: 
  • 4 podpory przyklejane o różnym kształcie (2x prostokątne, 2x owalne) + 1 zapasowa
  • podpora zaciskowa sztywna do montażu na elementach profilowanych (kierownice, relingi itp.),
  • podpora zaciskowa na paska (w zestawie 2 wytrzymałe paski o długości 45cm z klamrą zaciskową i możliwością połączenia) do montażu na elementach owalnych o nierównej powierzchni bądź dużej średnicy (maks. 80cm).
  • Szybkozłączka – jednym ruchem pewnie wpinasz kamerę w podporę.
  • Adapter na gwint statywowy (1/4”), pozwala połączyć akcesoria montażowe z wieloma kamerami (m.in. Sony, JVC, Drift) i aparatami fotograficznymi.

 

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Dodaj swoją opinię >

Brak opinii - bądź pierwszy.

RedLeaf
Zestaw mocowań
Sport Camera Mounts RedLeaf do GoPro, RedLeaf i podobnych
Kod produktu: VK-RF-KITL
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Zestaw Sport Camera Mounts Kit L - uniwersalny zestaw precyzyjnie wykonanych akcesoriów montażowych do kamer sportowych. Pozwala na umieszczenie Twojej kamery w dowolnym położeniu niemal na każdej powierzchni. Dzięki przemyślanej konstrukcji i solidnemu wykonaniu ekstremalne filmowanie jest jeszcze przyjemniejsze. 

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:68.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta