Sklep fotograficzny Fripers.pl / Statywy / Statywy fotograficzne / Statywy amatorskie / Statyw fotograficzny Ragy 67 z głowicą 3D
Pełny opis produktu

Statyw z głowicą 3D oraz długą rączką pozwoli na wygodną pracę na maksymalnej wysokości aż 140 cm. Niska waga oraz sztywne rozsuwane trzy-sekcyjne nogi pozwolą na robienie zdjęć i filmowanie w prawie każdych warunkach - zarówno na wyjeździe wakacyjnym, jak i imprezie ze znajomymi. Ruchomą głowicę z rączką docenisz szczególnie podczas operowania niewielką kamerą lub aparatem. Umieszczona na głowicy poziomica pozwoli Ci na równe wypozycjonowanie sprzętu. Wysuwana specjalną korbką centralna kolumna statywu (wysokości 25 cm) pozwoli na precyzyjne dostosowanie kadru. Blokowaną specjalnym systemem szybkozłączkę głowicy możesz w każdej chwili wygodnie wyjąć razem z podłączonym do niej aparatem.

Opis:

  • Ruchoma głowica statywu porusza się we wszystkich kierunkach. W połączeniu z wygodną rączką pozwolą na bardzo precyzyjne zmiany w pozycji. 
  • Przyczepiony do głowicy statywu aparat może znajdować się w pozycji poziomej lub pionowej.
  • Statyw zaopatrzony został w korbkę, dzięki której szybko podwyższysz lub obniżysz wysokość głównej kolumny (bez konieczności odłączania aparatu). Funkcja ta może być szczególnie pomocna w chwili kręcenia filmów. Specjalne rozmieszczone co 2 mm nacięcia kolumny pozwalają na naprawdę bardzo precyzyjne operowanie wysokością.
  • Umieszczona w centralnej części statywu prowadnica nóg/rozpórka równomiernie stabilizuje całą konstrukcję.
  • Stożkowe zakończenia stopek statywu pozwalają na szybkie unieruchomienie całej konstrukcji na śliskich powierzchniach.
  • Szybkozłączkę głowicy z trzpieniem 1/4” możesz na stałe podłączyć do swojego aparatu i tylko w razie potrzeby szybko przymocować do statywu.
  • Wysuwane nogi statywu są blokowane niezależnie przez osobne zatrzaski - bardzo łatwe dostosowanie do nierówności terenu. 
  • Statyw wykonany z wytrzymałego aluminium oraz twardego tworzywa sztucznego.
  • Profesjonalny wygląd – estetyczne wykończenie w kolorze tytanu. 

W zestawie z statywem: wodoodporny pokrowiec z paskiem 

 

Dane techniczne
Udźwig3 kg
Masa1 kg
Maksymalna wysokość140 cm (długość wysuwanej korbką kolumny 25 cm)
Minimalna wysokość54 cm
Ilość sekcji3
Wielkość po złożeniu56 cm
Głowica3D
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź
5/5stars

Statyw super, lekki, wysoki, polecam z calym sercem:0

Ragy
Statyw fotograficzny
Ragy 67 z głowicą 3D
Kod produktu: SA-RG-RAGY67 / EAN: 0643459213302
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Zakres pracy: 54-140 cm
Udźwig: 3 kg
Masa netto: 1 kg

 

Głowica 3D z rączką sprawdzi się doskonale podczas pracy z kompaktowymi aparatami lub niewielką kamerą. Umieszczona na głowicy poziomica pozwoli na równe wypozycjonowanie sprzętu i panoramowanie. Wysuwana korbką kolumna centralna.

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:36.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta