Sklep fotograficzny Fripers.pl / Lampy błyskowe / Softboxy / Modyfikatory / Softbox do lamp reporterskich FreePower SREP 40 x 40 cm
Pełny opis produktu

Softbox reporterski 40 x 40 cm przeznaczony do stosowania ze wszystkimi rodzajami lamp. Uchwyt statywowy pozwala na montaż lamp o różnych gabarytach i wysokości. Kulowa głowica uchwytu umożliwia pochylanie softboxu pod dowolnie wybranym kątem. Dzięki dyfuzorowi i srebrnej warstwie odblaskowej rozpraszanie światło jest wyjątkowo równomierne. Konstrukcja softboxu pozwala na jego szybkie składanie. W przeciwieństwie do parasoli dyfuzyjnych softbox pozwala zniwelować do minimum straty światła. Srebrna powierzchnia odbijająca doskonale odbija światło lampy, panel dyfuzyjny natomiast rozprasza je równomiernie.

Softboxy stosowane są w celu uzyskania równomiernego i rozproszonego oświetlenia. Tego typu oświetlenie wykorzystywane jest w fotografii portretowej, ale również przy zdjęciach przedmiotów użytkowych, gdzie niezwykle istotne jest równomierne oświetlenie. Dzięki rozproszeniu światła błyskowego w dużym stopniu niwelowane są refleksy i odbicia na materiałach błyszczących i przezroczystych.

  • Wyposażony w mini-głowicę kulową uchwyt pozwala na szybkie skierowanie softboxu w dowolnym kierunku i ustawienie go pod dowolnym kątem.
  • Znaczy zakres regulacji (góra-dół) uchwytu pozwala na swobodne mocowanie lamp o różnych gabarytach lub umieszczanie pod lampą: fotoceli, kostki synchronizacyjnej lub wyzwalacza radiowego. 

Zestaw zawiera:

  • Softbox 40 x 40 cm 
  • Dyfuzor
  • Uchwyt statywowy 

Wymiary: 40 x 40 cm (głębokość 33 cm)
Rozmiar po złożenia: 34 x 20 x 8 cm (w pokrowcu)

Lampa błyskowa i statyw widoczne na zdjęciu nie są częścią zestawu - można nabyć je w naszym sklepie osobno.

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź
4/5stars

fajny softbox do lampki reporterskiej, sprawdza się w sesjach plenerowych bardzo dobrze, a przede wszystkim szybko i łatwo się składa, no i najważniejsze daje mięciutkie światło. Niestety do pełnego zakresu regulacji nachylenia trzeba wyposażyć się w dodatkowych uchwyt, ale w sumie to mały pikuś...

Freepower
Softbox do lamp reporterskich
FreePower SREP 40 x 40 cm
Kod produktu: LA-FP-SREP40X40
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Wymiary: 40x40 cm
Głębokość: 33 cm
Mocowanie: Statywowe

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:139.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta