Sklep fotograficzny Fripers.pl / Wyposażenie Studia / Modyfikatory światła / Softboxy / Softbox podłogowy FreePower 113x72x72 cm
Pełny opis produktu

Softbox podłogowy o wymiarach 113 x 72 x 72 cm przeznaczony do wszystkich rodzajów lamp studyjnych. Softbox pozwala doświetlić niskie lub dotąd zacienione partie kadru. W przypadku fotografii całej postaci będą to podbródek oraz okolice wokół oczu. Lampę montujemy na znajdującym się na ramie trzpieniu po czym światło odbijane jest przez pokryte srebrną warstwą ścianki wewnętrzne i rozpraszane poprzez powierzchnię dyfuzyjną.

Softbox podłogowy sprawdzi się, jako Źródło miękkiego i rozproszonego światła, praktycznie na każdym planie zdjęciowym, również tym w plenerze. Dzięki niemu doświetlisz zacienione dotąd partie portretów lub całych sylwetek. Opierająca się na lekkiej aluminiowej ramie konstrukcja, jest niezwykle prosta do złożenia. Ciężar nie przekraczający 2 kg pozwala również na bezproblemowe przewożenie nie złożonego softboxu. Złożony modyfikator oświetlenia mieści się w dwóch niewielkich torbach.

Wymiary: 113 x 72 x 72 cm

Widoczna na zdjęciach lampa nie jest przedmiotem sprzedaży. 

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Brak opinii - bądź pierwszy.

Freepower
Softbox podłogowy
FreePower 113x72x72 cm
Kod produktu: WSSX-JB-FLOOR
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Softbox podłogowy o wymiarach 113 x 72 x 72 cm przeznaczony do wszystkich rodzajów lamp studyjnych. Softbox pozwala doświetlić niskie lub dotąd zacienione partie kadru. W przypadku fotografii całej postaci będą to podbródek oraz okolice wokół oczu. 

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:295.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta