Sklep fotograficzny Fripers.pl / Wyposażenie Studia / Modyfikatory światła / Softboxy / Softbox FreePower 45x45cm bowens, z gridem
Pełny opis produktu

Wyposażony w mocowanie Bowens softbox 45 x 45 cm z podwójnym dyfuzorem oraz gridem pozwoli w równomierny sposób rozpraszać i ukierunkować światło lampy studyjnej. Odbijane przez wewnętrzne ścianki softboxu światło kierowane jest w stronę paneli rozpraszających, dzięki czemu praktycznie całkowicie zostaje wyeliminowany wpływ pomieszczania na kolorystykę fotografii. Metalowy pierścień pozwala na obracanie softboxu pod dowolnym kątem. Softbox może być stosowany w fotografii portretowej, ale również przy zdjęciach przedmiotów użytkowych, gdzie niezwykle istotne jest równomierne oświetlenie.

Softbox wyposażony został w pierścień pasujący do lamp z mocowaniem Bowensa. Po zaopatrzeniu się w odpowiednie pierścienie mocowania softbox zamontować można jednak praktycznie na każdej lampie studyjnej. Metalowy pierścień umożliwia obracanie softboksu  pod dowolnym kątem. Wybrana pozycja blokowana jest dużą, łatwą do uchwycenia śrubą.

Znajdujący się w zestawie grid pozwala na uzyskanie silnego, ukierunkowanego strumienia światła. Po jego założeniu uzyskasz efekt oświetlenia tylko jednej części kadru z płynnie przechodzącymi w cień brzegami.

Dzięki rozproszeniu światła błyskowego w dużym stopniu niwelowane są refleksy i odbicia na materiałach błyszczących i przezroczystych. Podwójny dyfuzor pozwoli uzyskać równomierne i rozproszone oświetlenie.

 

Zestaw zawiera:

  • Softbox o wymiarach: 45 x 45 cm
  • Mocowanie typu Bowens - metalowe
  • Metalowy pierścień obrotowy z blokadą
  • Dwa dyfuzory
  • Grid 4 x 4 cm

Wymiary: 45 x 45 (głębokość 30 cm)
Wymiaru po złożeniu: 48 x 23 x 6 cm (w pokrowcu).Grid: 4 x 4 cm

Softbox można zainstalować na lampie z dowolnym mocowaniem poprzez pierścienie które można kupić w naszym sklepie. 

 

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź
4/5stars

Jak za te pieniądze to można by było dać nieco większy pokrowiec, bo trudno to spakować. Moim zdaniem warto zainwestować w coś lepszego, rozkładanego i składanego metodą na parasolkę. No cóż, za drobne nie można mieć wszystkiego. Reasumując wartość zbliżona do funkcjonalności.

Freepower
Softbox
FreePower 45x45cm bowens, z gridem
Kod produktu: WSSX-FP-BW45X45GD
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Wymiary: 45x45 cm
Głębokość: 30 cm
Mocowanie: Bowens

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:155.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta