o naskontaktpomocNowości
Infolinia: (+48 42) 239 41 77, Czynna: Pn-Pt 9-18 Sb 10-14
Zaloguj|Nowe konto

LOGOWANIE

X

Nowe kontoZapomniałem hasła!
Język:PolskiEnglish
Sklep fotograficzny Fripers.pl
0

Slider Manfrotto MVS100A z głowicą MNMVH500AH


Kod produktu:  MVS100AMVH500AH
Producent: Manfrotto

Slider Manfrotto MVS100 w zestawie z głowicą MVH500AH. Głowica wideo Fluid 500 jest profesjonalną głowicą zapewniającą płyny ruchu w pozycjach odchylenia i panoramowania. Idealny wybór dla użytkowników chcących wykorzystać precyzyjny i płynny ruch kamery podczas pracy ze sliderem. Specjalny system równoważenia ciężaru CBS pozwala przystosować głowicę do szerokiego spektrum kamer o różnym ciężarze. Gniazdo Easy Link do dodatkowych akcesoriów.

Zobacz pełny opis >>

Wybierz pasujące akcesoria i płać za wysyłkę tylko raz!

Slider Manfrotto MVS100 w zestawie z głowicą MVH500AH. Głowica wideo Fluid 500 jest profesjonalną głowicą zapewniającą płyny ruchu w pozycjach odchylenia i panoramowania. Idealny wybór dla użytkowników chcących wykorzystać precyzyjny i płynny ruch kamery podczas pracy ze sliderem. Specjalny system równoważenia ciężaru CBS pozwala przystosować głowicę do szerokiego spektrum kamer o różnym ciężarze. Gniazdo Easy Link umożliwia montaż dodatkowych akcesoriów poza kamerą - ekranu podglądowego, oświetlenia, urządzeń nagrywających dźwięk. 

 

Głowica video MVH500AH

Manfrotto MVH500AH z płaską bazą to doskonale wyważana głowica video. Głowica skierowana jest do ambitnych amatorów oraz osób poszukujących lekkiej, profesjonalnej, olejowej głowicy. Dłuższa niż w innych modelach platformą pozwala na większą stabilność zamontowanego sprzętu. Model dodatkowo wyposażony został w specjalny system równoważenia ciężaru CBS. Pozwala on przystosować głowicę do szerokiego spektrum kamer o różnym ciężarze.

 

Dzięki wykorzystaniu systemu FLUID DRAG w obu osiach ruchu, prowadzenie głowicy jest bardzo płynne. MVH500AH wyposażona jest w przeciwwagę 2,4kg, jednak jej maksymalny udźwig pozwala na precyzję ruchów ze sprzętem o wadze do 5 kg. Nowy system blokady płytki Side Lock pozwala na jej szybkie zatrzaśnięcie od góry. System ten zapewnia również szybki i łatwy sposób na ściągnięcie kamery z głowicy. Dodatkowo MVH500AH została wyposażona w jedno gniazdo Easy Link 3/8″ pozwalające na zamocowanie dodatkowego oprzyrządowania - zewnętrznego monitora, oświetlenia, mikrofonu. 

 

Slider MVS100

Manfrotto MVS100A to slider o długości 100cm stworzony w oparciu o najnowsze trendy i rozwiązania techniczne w dziedzinie wideofilmowania. W rękach filmowca lub fotografa pozwoli wprowadzić w ujęcia dodatkową dozę kreatywności i precyzji. Slider zapewnia wyjątkowo płynny i dokładny ruch. System regulacji oporów pozwala na dostosowanie szybkości ruchu do aktualnego zadania. Slider przeznaczony jest do zastosowań profesjonalnych dla realizatorów pracujących we wnętrzach oraz plenerze.

 

Slider MVS060A zapewnia wyjątkowo płynny i dokładny ruch dzięki precyzji wykonania 8 stalowych łożysk kulowych. Połączenie między szynami a wózkiem pozwala na szeroki zakres regulacji. Również siła docisku samego wózka może być regulowana. Dla uzyskania większej płynności i wyciszenia w takcie przesuwania, zastosowano kółka wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego polimeru PSU. Slider jest bardzo uniwersalny, a zastosowanie zmiennej siły tarcia (Friction System) pozwala użytkownikowi dostosować docisk indywidualnie do potrzeb śledzenia w trakcie ujęć.

 

Szeroki profil rozstawu szyn powoduje solidne i stabilne prowadzenie kamery. W ramach asortymentu firmy Manfrotto, slider będzie dostępny również w zestawach z różnorodnymi głowicami wideo. Wózek slidera pozwala jednakże na dowolne konfiguracje z głowicami, jak i innymi akcesoriami. Pozwala również, poprzez głowice wideo, na zamontowanie Digital Directora, za pomocą którego można kontrolować obraz i ustawiać parametry aparatu w trakcie realizacji sesji zdjęciowej lub ujęć filmowych.

 

Specyfikacja slidera:

Mocowanie głowicy: 3/8 cala

Mocowanie do statywu: 1/4 cala, 3/8 cala

Długość: 100 cm

Zakres przesuwu: 86,8 cm

Udźwig: 10 kg

Waga: 2.95 kg kg

 

Specyfikacja głowicy

Wysokość: 9,5 cm

Waga: 0,93 kg

Ruch głowicy: -70° / +90°

Gniazda mocowania rączki: 2, po lewej i prawej stronie

Rotacja: 360°

Opór obrotu: wkład olejowy ze stałym oporem

Opór pochylenia: wkład olejowy ze stałym oporem

Płytka: 500PLONG - ze śrubą z gwintem 1/4" i 3/8" 

Maksymalny udźwig: 5 kg

Mocowanie do statywu: 3/8 cala

Mocowanie aparatu: śruba z gwintem 1/4" oraz 3/8 cala

Dodaj swoją opinię >

Brak opinii - bądź pierwszy.

Oddajemy do waszej dyspozycji zakładkę "Pytania".
Za jej pośrednictwem możecie zdobywać wiedzę dotyczącą konkretnych produktów i dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi użytkownikami Fripers.pl. Wiesz jak odpowiedzieć na pytanie postawione przez innego użytkownika? Śmiało! A może masz inne pytania? To odpowiednie miejsce żeby je zadać. Wybierając w formularzu opcję "Pytanie do obsługi" możesz również zapytać nas o kwestie związane z dostępnością towaru czy dostawą.
Jeśli chcesz się podzielić swoją opinią skorzystaj z zakładki Opinie :)

Zadaj pytanie

Brak pytań - bądź pierwszy.

Podziel się Podziel się na facebook-uPodziel się na Twitterz-ePodziel się na Google+ | Drukuj
Sklep i punkt odbioruŁódź, Pomorska 41
PN-PT: 9-18 / SB: 10-14
ND: nieczynne
Zobacz na mapie >

Twoje konto:
Logowanie
Załóż nowe konto
Sklep fotograficzny Fripers.plFreepers Spółka Cywilna
90-203 Łódź, ul. Pomorska 41
NIP:7251953528
Płatności:
Dostawa:

Fripers.pl korzysta z technologii opartej na wykorzystaniu plików cookie. Używamy ich w celu dostosowania witryny do potrzeb użytkowników. W każdej chwili możesz wyłączyć obsługę plików cookie w ustawieniach swojej przeglądarki. Więcej informacji na temat wykorzystywanych przez nas rozwiązań znajdziesz w polityce prywatności.

© Freepers 2009-2016. ul. POMORSKA 41, 90-203 Łódź Prezentowane na stronie zdjęcia, wykresy, grafiki oraz treści są chronioną przez prawo własnością firmy Freepers S.C. oraz jej partnerów. Wykorzystywanie ich bez zgody właściciela jest zabronione.