Sklep fotograficzny Fripers.pl / Wyposażenie Studia / Oświetlenie ciągłe / Lampy światła ciągłego / Reflektor halogenowy 300W FreePower z soczewką Fresnela
Pełny opis produktu

Lampa światła ciągłego 300W z soczewką Fresnela nadaje się idealnie do stosowania we wnętrzach i w plenerze. Światło lamp Fresnel Light System używane jest w studiach telewizyjnych, produkcjach filmowych, ale jest również stosowane w fotografii, gdyż świetnie nadaje się ono do głównego i tylnego oświetlenia scen. W komplecie z lampą znajdują się wrota które pozwalają ograniczać i koncentrować strumień światła.

 

Dzięki swojej budowie soczewki Fresnel wytwarzają stożkową wiązkę światła z regulowanym kątem rozrzutu. W efekcie otrzymujemy równomierne oświetlenie obiektu z miękkimi przejściami i cieniami, niwelując ostre kontrasty. Umiejętne operowanie lampą z soczewką Fresnela pozwala wydobyć szczegóły, stworzyć odpowiednio delikatne cienie przy zachowaniu wspaniałych kontrastów i głębi kadru. Dzięki lampie uzyskasz niepowtarzalny klimat zdjęć. 

 

Lampa posiada mocne metalowe mocowanie statywowe. Na bokach lampy znajdują się dwa zaciski pozwalające zmienić kąt z jakim ma być ona pochylona. 

 

Parametry

  • Moc: 300 W
  • średnica soczewki: ø 80 mm
  • Temperatura barwowa: 3200 K
  • Źródło zasilania: AC 220 - 240 V
  • Waga: 2,6 kg 
Dane techniczne
Moc300W
Średnica soczewki80mm
Temperatura barwowa3200K
ZasilanieAC 220 - 240V
Waga2,6kg
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź
5/5stars

bardzo porządna lampa światła ciągłego, w zasadzie reflektor... sprawdza się przy filmowaniu, mam też model z większą mocą, razem daje radę oświetlić cały plan, zastanawiam się nad trzecią, która posłużyłaby jako kontra...

Freepower
Reflektor halogenowy 300W
FreePower z soczewką Fresnela
Kod produktu: WSOC-FP-HIQ300
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Moc: 300W

Temperatura barwowa: 3200 K

Waga: 2,6 kg

 

Lampa daje stożkową wysoko skoncentrowaną wiązkę światła. Stopień jej polaryzacji może być swobodnie regulowany. W efekcie otrzymujemy równomierne oświetlenie obiektu z miękkimi przejściami i cieniami.

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:449.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta