Sklep fotograficzny Fripers.pl / Wyposażenie Studia / Oświetlenie ciągłe / Lampy światła ciągłego / Reflektor halogenowy 1000W FreePower z soczewką Fresnela
Pełny opis produktu

Lampa światła ciągłego 1000 W z soczewką Fresnela nadaje się idealnie do stosowania we wnętrzach i w plenerze. Światło lamp Fresnel Light System używane jest w studiach telewizyjnych, produkcjach filmowych, ale jest również stosowane w fotografii, gdyż świetnie nadaje się ono do głównego i tylnego oświetlenia scen. W komplecie z lampą znajdują się wrota które pozwalają ograniczać i koncentrować strumień światła.

 

Dzięki swojej budowie soczewki Fresnel wytwarzają stożkową wiązkę światła z regulowanym kątem rozrzutu, dając światło głęboko spolaryzowane i ukierunkowane. W efekcie otrzymujemy równomierne oświetlenie obiektu z miękkimi przejściami i cieniami, niwelując ostre kontrasty. Umiejętne operowanie lampą z soczewką Fresnela pozwala wydobyć szczegóły, stworzyć odpowiednio delikatne cienie przy zachowaniu wspaniałych kontrastów i głębi kadru. Dzięki lampie uzyskasz niepowtarzalny klimat zdjęć.

 

Lampa posiada mocne metalowe mocowanie statywowe. Na bokach lampy znajdują się dwa zaciski pozwalające zmienić kąt z jakim ma być ona pochylona.

 

 

Parametry :

  • Moc: 1000 W
  • średnica soczewki: 130 mm
  • Temperatura barwowa: 3200 K
  • Źródło zasilania: AC 220 - 240 V
  • Waga: 5,3 kg

 

Dane techniczne
Moc1000W
Średnica soczewki130mm
Temperatura barwowa3200° K
ZasilanieAC 220 - 240V
Waga5,3 kg
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Dodaj swoją opinię >

Brak opinii - bądź pierwszy.

Freepower
Reflektor halogenowy 1000W
FreePower z soczewką Fresnela
Kod produktu: WSOC-FP-HIQ1000
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Moc: 1000W

Temperatura barwowa: 3200 K

Waga: 5,3 kg

 

Lampa daje stożkową wysoko skoncentrowaną wiązkę światła. Stopień jej polaryzacji może być swobodnie regulowany. W efekcie otrzymujemy równomierne oświetlenie obiektu z miękkimi przejściami i cieniami.

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:749.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta