Sklep fotograficzny Fripers.pl / Lampy błyskowe / Baterie i zasilanie / Ładowarka Panasonic BQ-CC17 + 4 x Eneloop 2000 mAh R6/AA
Pełny opis produktu

Ładowarka Panasonic BQ-CC17 w zestawie z 4 akumulatorkami Panasonic Eneloop 2000 mAh R6/AA. Model może być stosowany zarówno do ładowania akumulatorków Eneloop AA, jak i AAA. Zmienny prąd ładowania oraz wbudowany mikroprocesor gwarantują maksymalną żywotność ogniw oraz kontrolowanie postępu ładowania. Cztery oddzielne kanały pozwalają na ładowanie od 1 do 4 akumulatorów. 

 • Wbudowany mikroprocesor pozwala na szybkie ładowanie - jedynie 7 godzin do pełnego naładowania Eneloop AA 2000 mAh.
 • Postęp ładowania oraz jego zakończenie kontrolowane przez procesor, który automatycznie sprawdza napięcie ogniw.
 • Ładowarka pozwala na ładowanie 1, 2, 3 lub 4 akumulatorków (R6/AA lub R03/AAA) Eneloop lub akumulatorków innych niezależnych producentów.
 • Ładowarka posiada zabezpieczenie, które wyłączy ją po upływie około 16 godzin od momentu podłączenia do zasilania. Ładowarkę podłącza się bezpośrednio do gniazda zasilającego bez korzystania z dodatkowych przewodów. 
 • Cztery diody LED - diody świecą się podczas ładowania, gasną kiedy zostanie ono zakończone lub mechanizm ochronny wyłącza ładowarkę.
 • Możliwość ładowania z różnych typów gniazdek - po zdjęciu wtyczki europejskiej, można skorzystać z wtyczki amerykańskiej, co jest bardzo wygodne w podróży.
 • Znajdujące się w zestawie z ładowarką nowe akumulatorki Eneloop BK-3MCCE pozwalają  na zwiększoną ilością cykli ładowania, nawet do 2100 razy. Dodatkowo zachowują do 70% zgromadzonej energii nawet po 5 latach przechowywania. Mogą pracować przy bardzo niskich temperaturach, sprawdzają się doskonale nawet w temperaturach do -20°C.
 • Akumulatory Eneloop to idealne rozwiązanie do zasilania urządzeń zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe, aparaty, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i różnorodne urządzenia AGD. Są gotowe do użycia zaraz po rozpakowaniu. 

 Specyfikacja:

 • Czas ładowania: Eneloop AA 2000 mAh - 7 h; Eneloop AAA 800 mAh - 6 h
 • 4 x akumulator niklowo-wodorowy pojemności : 2000 mAh (minimalnie 1900 mAh)
 • Napięcie: 1.2 V
 • Napięcie ładowarki na wejściu: AC 100-240V, 50/60Hz, 5W
 • Wymiary: 105 x 65 x 75 mm
 • Waga: 108 g

 

 

Akumulatorki ENELOOP łączą w sobie oszczędność pieniędzy i troskę o środowisko. Technologia ponownego ładowania jest nie tylko dla Ciebie bardziej ekonomiczna, lecz także pozwala uniknąć kłopotliwego recyklingu 2100 baterii. 

Dane do faktury VAT proszę przesłać PRZED wysyłką!

 


Uwaga! Akcesoria eksploatacyjne podlegające normalnemu zużyciu podczas wykorzystywania urządzenia takie jak akumulatorki objęte są 6-miesięczną gwarancją.

 

Akumulator, nawet całkowicie naładowany i w dobrym stanie technicznym podczas przechowywania ulega wyładowaniu. W związku z tym akumulatory nieużywane muszą być co pewien czas ładowane w celu zapewnienia prawidłowego działania. W przeciwnym wypadku wyładują się i staną się niezdatne do użytku, a nawet po podładowaniu nie uzyskają swojej początkowej sprawności.

Dane techniczne
Pojemność2000 mAh
Napięcie1.2 V
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Brak opinii - bądź pierwszy.

Panasonic
Ładowarka
Panasonic BQ-CC17 + 4 x Eneloop 2000 mAh R6/AA
Kod produktu: B-PN-BQCC17 / EAN: 5410853052296
Kod producenta: B-PN-BQCC17
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Ładowarka Panasonic BQ-CC17 w zestawie z 4 akumulatorkami Panasonic Eneloop 2000 mAh R6/AA. Model może być stosowany zarówno do ładowania akumulatorków Eneloop AA, jak i AAA. Zmienny prąd ładowania oraz wbudowany mikroprocesor gwarantują maksymalną żywotność ogniw oraz kontrolowanie postępu ładowania. 

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:89.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Inne produkty tego producenta