Sklep fotograficzny Fripers.pl / Lampy błyskowe / Dyfuzory / Odbłyśnik wbudowanej lampy błyskowej FreePower
Pełny opis produktu

Uniwersalny dyfuzor-odbłyśnik do wbudowanych lamp błyskowych. Odbłyśnik przeznaczony jest do zmiękczania światła wbudowanej lampy błyskowej (POP-UP) poprzez jego odbicie np. od sufitu lub ścian pomieszczenia. Dzięki temu nie powstają mocne cienie za fotografowanym obiektem, a sam obiekt oświetlony jest miękkim, ładnie rysującym światłem.

Odbłyśnik pozwala również wyzwolić lampę z niewielkiej odległości (2-3 metrów) poprzez fotocelę, nie rzucając światła bezpośrednio na fotografowany przedmiot. Jest to szczególnie przydatne przy fotografii produktowej np. z użyciem namiotu bezcieniowego.

Odbłyśnik kompatybilny jest ze wszystkimi aparatami fotograficznymi ze standardową stopką oraz wbudowaną lampą błyskową typu POP-UP.
Nie pasuje do aparatów ze stopką typu Sony/Minolta.

Ogromną zaletą tego odbłyśnika jest łatwy i wygodny montaż. Mocuje się go do standardowej stopki zamiast zewnętrznej lampy błyskowej. 

Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Brak opinii - bądź pierwszy.

Freepower
Odbłyśnik wbudowanej lampy błyskowej
FreePower
Kod produktu: LD-FP-TIPPER
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Uniwersalny dyfuzor-odbłyśnik do wbudowanych lamp błyskowych. Odbłyśnik przeznaczony jest do zmiękczania światła wbudowanej lampy błyskowej (POP-UP) poprzez jego odbicie np. od sufitu lub ścian pomieszczenia. Dzięki temu nie powstają mocne cienie za fotografowanym obiektem, a sam obiekt oświetlony jest mię... Czytaj więcej

Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:25.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Inne produkty tego producenta