Sklep fotograficzny Fripers.pl / Lampy błyskowe / Dyfuzory / Dyfuzor do lampy błyskowej JJC do Sony HVL-F58AM, YN560
Pełny opis produktu

Dyfuzor do lamp błyskowych YongNuo 560 / 565 EX, Sony HVL-F58AM, Nissin Di622 / Di866. Dyfuzory na lampę to łatwe w użyciu rozpraszające światło nasadki. Zdjęcia wykonane przy użyciu dyfuzora charakteryzują się równomiernym oświetleniem całego kadru oraz brakiem niepożądanych cieni za fotografowanym obiektem. Światło jest miękkie i bardziej naturalne.

Wielokrotnie nie ma możliwości użycia światła odbitego od sufitu, a chcielibyśmy mimo wszystko uzyskać światło zmiękczone. Założony na palnik lampy dyfuzor pozwoli uzyskać ładne pozbawione przepaleń naturalne kolory. Dzięki niemu doświetlisz również drugi plan i zmiękczysz cienie w tle.

Dyfuzor wykonany jest ze specjalnego tworzywa silnie rozpraszającego światło. Jego założenie na palnik jest wyjątkowo proste – nie potrzebuje on żadnych dodatkowych zaczepów, wystarczy wsunąć go na lampę. W torbie zajmuje naprawdę mało miejsca.

Wymiary: 60 x 48 mm

Dane techniczne
Wymiary60 x 48 mm
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Dodaj swoją opinię >

Brak opinii - bądź pierwszy.

JJC
Dyfuzor do lampy błyskowej
JJC do Sony HVL-F58AM, YN560
Kod produktu: LD-JC-SHVLF58AM / EAN: 6950291506252
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Dyfuzor do lamp błyskowych YongNuo 560 / 565 EX, Sony HVL-F58AM, Nissin Di622 / Di866. Dyfuzory na lampę to łatwe w użyciu rozpraszające światło nasadki. Zdjęcia wykonane przy użyciu dyfuzora charakteryzują się równomiernym oświetleniem całego kad... Czytaj więcej

Cena:18.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta