Pełny opis produktu

Zestaw blend 100x150 cm 7w1 (7in1) to rozwiązanie przygotowane z myślą o osobach potrzebujących szybkiego w użyciu systemu oświetlenia lub tła do wideofilmowania. Sprawdzi się zarówno w terenie, jak i domowym studio. Dzięki niemu w szybki sposób wykorzystasz zastane w terenie lub studio światło (słoneczne lub światło ciągłe lamp), zmienisz jego barwę oraz stworzysz plan do filmowania na chroma key. Zestaw stanowi wygodną i poręczną alternatywę dla wszystkich potrzebujących wygodnego i szybkiego rozwiązania do pracy w domowym atelier lub podczas zdjęć na zlecenie. 

 

Konstrukcja:

 

Stalowa rama z powłoką rozpraszającą stanowi podstawę dla pozostałych zapinanych na zamek błyskawiczny warstw. Płaszczyzny odbijające uszyte zostały z nieprzepuszczalnych dla światła materiałów. 

 

Poszczególne powłoki pełnią następujące zadania:

  • Płaszczyzna rozpraszająca biała (dyfuzor) - wykonana z przepuszczalnego materiału równomiernie rozprasza światło. Zdjęcia wykonane przy pomocy dyfuzora tracą niechciane cienie i zyskują prawidłowy kontrast. W słoneczne dni, zwłaszcza w południe dyfuzor możesz wykorzystać do zastopowania części światła.
  • Srebrna - odbija światło, pozwalając wydobyć kontrasty i trójwymiarowy charakter obiektu.
  • Złota - ociepla kolory, zmniejszając temperaturę barwową światła. Dzięki niej ocieplisz kolory skóry fotografowanych osób i dodasz kolorom cieplejszą tonację. 
  • Czarna - pogłębia cienie, zmniejsza lub niweluje niepożądane odbicia światła na obiekcie. Zamontowana na softboxie może również pełnić rolę kotary fotograficznej / maski.
  • Biała - neutralna, pozwala na odbicie światła i doświetlenie obiektu. Umieszczona obok obiektu doświetla podobnie jak okno.
  • Niebieska - ochładza, może być wykorzystana jako tło typu chroma key (bluescreen). 
  • Zielona - powoduje zmianę barwy światła na zieleń, również może być wykorzystana jako tło typu chroma key (greenscreen).

Zestaw zawiera:

  • Dyfuzor 100x150 oraz 6 powłok (ø metalowej podstawy po złożeniu 42 cm)
  • Pokrowiec

 

Dane techniczne
Rozmiar100cm x 150cm
Rozmiar po złożeniu50 cm
KoloryZielony / Niebieski / Czarny / Biały / Złoty / Srebrny / Dyfuzyjny
Opinie o produkcie naszych Klientów kliknij i sprawdź

Brak opinii - bądź pierwszy.

Freepower
Blenda
FreePower 7w1 100x150cm Basic
Kod produktu: WSBP-FP-B100150B71
Dostępność: Towar chwilowo niedostępny / Gwarancja: 2 lata

Wymiary: 100x150 cm
Płaszczyzny: dyfuzyjna, srebrna, złota, czarna, biała, niebieska, zielona

... Czytaj więcej
Możliwość wygodnego zakupu na raty!
Cena:139.00 zł
Towar chwilowo niedostępny
Powiadom mnie o dostępności >
Przedmioty, które mogą Ci się spodobać
Inne produkty tego producenta