menumoj-koszyk

LOGOWANIE

X

Nowe kontoZapomniałem hasła!
NASZE OKAZJE
TEL. 42 239 41 77

O nas

Sklep fotograficzny Fripers.pl

Cześć! Miło nam, że wpadłeś do Fripers.pl :)

Zasadniczo zajmujemy się dystrybucją sprzętu fotograficznego i w ciągu 10 lat udało nam się na tym polu odnieść kilka sukcesów. To jednak zaledwie część prawdy. Bo w rzeczywistości, za całym przedsięwzięciem stoją ludzie, którzy realizują swoje prywatne ambicje! Taka jest prawda i przyznajemy to otwarcie: Są wśród nas ambitni fotografowie i aspirujący fotomaniacy, kolekcjonerzy dobrych kadrów i poszukiwacze decydującego momentu.

Właśnie dlatego nam zależy! Na tym żeby fotografia była coraz lepsza, na tym żeby wszyscy mieli do niej dostęp, na tym byśmy wszyscy mogli z fotografią eksperymentować, doświadczać fotografii i oczywiście tworzyć fotografię!

Warto mieć wybór

Więcej nie zawsze znaczy lepiej, ale warto mieć wybór. Choćby po to by zdobyć doświadczenia używając różnych narzędzi. Dlatego jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie szerokiego asortymentu. Fripers.pl oferuje największy w Polsce wybór studyjnych lamp błyskowych wielu producentów: Bowens, Aurora Lite Bank, Jinbei, Mircopro... W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt modeli lamp studyjnych przeznaczonych do różnych zastosowań: od zaawansowanych i precyzyjnych lamp błyskowych dużej mocy po proste i niedrogie lampy przeznaczone dla początkujących amatorów. Do tego cały szereg modeli przeznaczonych do zadań specjalnych: ultra krótkie czasy błysku, lampy z zasilaniem plenerowym, kompaktowe głowice błyskowe typu boom - trudno je wszystkie wymienić. A to tylko błysk! Jeszcze większy dział dotyczy źródeł światła ciągłego, oświetlenia filmowego i video. Wspominaliśmy o kilkuset rodzajach modyfikatorów światła, lampach reporterskich, statywach, torbach fotograficznych i tysiącach mniejszych akcesoriów fotograficznych? Wszystko to znajdziecie online i w sklepie stacjonarnym w Łodzi, dostępne od ręki i w dobrej cenie :)

Fotografia to ludzie i doświadczenie

Fotografia wymaga doskonalenia umiejętności i zdobywania doświadczeń. Warto zatem korzystać z wiedzy tych, którzy zdobyli jej już bardzo dużo. Dlatego wspieramy i organizujemy warsztaty fotograficzne. Razem z naszymi partnerami z Evil Banana Studio (Łódź) i Studio Huśtawka (Warszawa) organizowane są warsztaty fotograficzne, które pozwalają szlifować umiejętności: Portret, Fotografia mody, Fotografia produktowa, Reportaż - każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Przyswojoną wiedzę można potem wykorzystać w studio fotograficzne wynajem.

Jako wyłączny dystrybutor Jinbei oraz Aurora Lite Bank w Polsce zapraszamy również na szkolenia i warsztaty dotyczące najnowszych trendów i technologii w oświetleniu studyjnym. Zawsze aktualne informacje o takich wydarzeniach znajdziecie w naszym newsletterze i na facebooku.

Lepsi każdego dnia

Zatrzymać kadr jest stosunkowo łatwo - nadążyć za fotografią nieco trudniej ;) Każdego dnia dokładamy starań by nasz sklep i nasza oferta były coraz lepsze. Zapewniamy błyskawiczną wysyłkę zamówień. We współpracy z producentami przygotowaliśmy serwis, który pozwala znacznie skrócić czas napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych wybranych produktów. Nasze biuro obsługi klienta służy pomocą nie tylko na etapie wyboru produktu, ale również zawsze wtedy kiedy potrzebujecie informacji. Umożliwiliśmy odbiór osobisty zamówień w Łodzi. Nieustannie poszukujemy nowych produktów w jeszcze lepszej jakości i jeszcze lepszej cenie. Fripers.pl zmienia się na lepsze każdego dnia, między innymi dzięki waszym opiniom i sugestiom!

 
MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE:facebook-iconinstagram-iconyoutube-icon
KONTAKT:
kontakt-telefonicznyObsługa klienta:42 239 41 77
JAK DO NAS TRAFIĆ: Sklep fotograficzny
Łódź, Pomorska 41
PN-PT: 9:00 - 17:00
SB/ND: nieczynne
ZOBACZ NA MAPIE >>
kontakt-mailowyemail:sklep@fripers.pl
KORESPONDENCJA:Freepers Spółka Cywilna
90-203 Łódź, ul. Pomorska 41
NIP: 7251953528
KONTO BANKOWE:PKO BP 34 1020 1068 0000 1202 0370 8740 - przelewy krajowe, PLNPKO BP: PL 25 1020 1068 0000 1102 0370 8757 - zagraniczne, EURO currency
BIC/SWIFT CODE: BPKOPLPW
FREEPERS S.C., Pomorska 41
Numer konta PKO BP (krajowe): 34 1020 1068 0000 1202 0370 8740
Numer konta PKO BP (zagraniczne, EURO money transfer): PL 25 1020 1068 0000 1102 0370 8757 - BIC/SWIFT CODE: BPKOPLPW
PŁATNOŚCI:platnosc-visaplatnosc-mastercardplatnosc-imoje
DOSTAWA:dostawa-fedexdostawa-upsdostawa-pocztapolskadostawa-paczkomatydostawa-dpd
WSPÓŁPRACUJEMY:studio-evilbanana-logo