Sklep fotograficzny Fripers.pl / Promocja Jinbei Cashback 2017

Promocja Jinbei Cashback 2017

 

Regulamin promocji "Jinbei Cashback 2017"

1. Organizator
Organizatorem promocji jest Freepers s.c. z siedzibą w Łodzi, 90-203 ul. Pomorska 41.

 

2. Czas trwania promocji
Promocja dotyczy klientów detalicznych, którzy w terminie od 4 października do 3 grudnia 2017 dokonają zakupu jednego z produktów wymienionych w punkcie 3. w sklepie internetowym pod adresem https://fripers.pl lub w sklepie stacjonarnym w Łodzi (adres jak w pkt. 1).

 

3. Produkty objęte promocją
Regulamin określa listę produktów objętych promocją oraz wartość bonu, jaki zostanie przyznany nabywcy każdego z nich:

- Plenerowa lampa błyskowa Jinbei HD610 (HD610)                                   400 pln
- Plenerowy zestaw błyskowy Jinbei Discovery II 600 (ZEST600DCII)        400 pln
- Akumulator Jinbei 6000 mAh do zestwów Discovery (DC24)                200 pln

 

4. Sposób przyznania bonu
Bon wartościowy zostanie przyznany w ciągu 48h od momentu zrealizowania zamówienia.
Kod promocyjny będzie przekazany na adres e-mail wskazany przez kupującego. W przypadku zakupu internetowego odpowiednim miejscem do wskazania adresu będzie komentarz do zamówienia. W razie braku komentarza kod zostanie wysłany na adres wykorzystany do złożenia zamówienia.

 

5. Ważność bonu
Bon wartościowy będzie ważny przez 6 m-cy od daty utworzenia. Bon można wykorzystać w sklepie internetowym wpisując kod podczas składania zamówienia lub podczas zakupów w sklepie stacjonarnym w Łodzi (bon należy okazać sprzedawcy przed zakupem!). Bon może wykorzystać dowolna osoba posiadająca ważny kod. Kod jest jednorazowy. Więcej na: https://fripers.pl/bony

 

6. Zwrot towaru
W przypadku gdy nabywca skorzysta z prawa do zwrotu towaru bon wartościowy zostanie anulowany i automatycznie straci ważność.
Jeżeli bon zostanie wcześniej wykorzystany zwrot za zakupiony towar będzie pomniejszony odpowiednio o kwotę wykorzystaną wcześniej przy użyciu bonu.

 

7. Zakończenie promocji

Organizator zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. Wymienione produkty będą objęte promocją aż do wyczerpania zapasu!