/ BLOG FOTO VIDEO

„Sensual by Zieniu” czyli warsztaty u Tomka Zienkiewicza

Fotografia studyjna, Inne, Plener, Sprzęt Fotograficzny, Warsztaty,

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność jako żywy dodatek do naszego sprzętu przyglądać się jak ów sprawdza się na warsztatach fotograficznych. Oczywiście i tym razem przyjemności z obserwacji było więcej i trudno się dziwić, że przy takich modelkach nie udało się całej uwagi skupić na lampach i softboxach…

Spotkanie miało miejsce w Pałacyku Otrębusy. Zaczęło się od zapoznania ekipy odpowiedzialnej za powodzenie warsztatów oraz wszystkich uczestników. Następnie Tomek w zaciszu niewielkiej sali konferencyjnej zdradził kilka sekretów swojego warsztatu tym samym wprowadzając słuchaczy w kolejną – praktyczną – część spotkania.

Trzy damy przyodziane w długie suknie pozowały podzielonym na grupy fotografom w przypałacowym ogrodzie. Słońce dopisało, blendy poszły w ruch! Po okiełznaniu światła zastanego przenieśliśmy się z powrotem do budynku gdzie poznaliśmy zalety pracy ze światłem ciągłym. Tutaj główną rolę zagrała Lampa LED Jinbei EF-200 z prostokątnym softboxem szybkiego montażu wyposażonym w grid. W ostatniej części spotkania lampy błyskowe Jinbei Spark oraz nowe MSN II ubrane w parasolki, softboxy oraz – wartą uwagi – oktę 120 cm Firefly od Aurory pomagały budować klimat tajemnicy w buduarowym klimacie wytwornych apartamentów….

Zresztą nic lepiej nie odda atmosfery spotkania niż fotorelacja:

Data: Wrzesień 29, 2014
Autor: Fripers.pl
Udostępnij: